ПРО НАС

CARS

СТВОРЕННЯ

3 вересня 1996 у місті Львові засновано ТОВ “Тропік”, з цієї дати почалася історія динамічного розвитку компанії. На момент створення фірми, основним видом діяльності була дрібнооптова торгівля цитрусовими і бананами.


РОЗВИТОК

З 1996 по 2001 рік закупівля товару здійснювалась переважно з республіки Польща (фірми Bury Sp.z oo, Darex Sp.z oo, Expans Sp. Z oo). У 2000 році підписуються перші довгострокові контракти з найбільшими постачальниками з країн Європи (Італія, Іспанія, Голандія). З 2003 року організовані корабельні постачання фруктів з Південної Африки, Аргентини, Еквадору, Єгипту і Туреччини.

В даний час компанія “Тропік” співпрацює з більш ніж 50 компаніями – постачальниками зі всього світу. Серед наших постійних партнерів такі відомі компанії як Capespan Continent, Anton Durbeck Gmbh, Fruttaviva SRL, Bury Sp.z oo, Rifat Turgut, San Miguel та багато інших.

З 2001 року компанія активно розвивається і відкриває свої представництва у великих містах України. На даний момент філії ТзОВ “Тропік” представлено в Києві, Одесі, Хмельницькому, Вінниці, Тернополі, Дніпропетровську, Харкові, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Львові та Сімферополі. Склади фірми “Тропік” укомплектовані необхідним холодильним обладнанням для якісного зберігання продукції.

Одним з факторів, що свідчать про активний розвиток ТОВ “Тропік”, є динаміка збільшення персоналу компанії. За період з 1996 року по теперішній час чисельність співробітників зросла з 10 до 450 осіб.


ПРОДУКЦІЯ

Стратегічним продуктом є банан, тому було створено понад 50 спеціально обладнаних камер для зберігання і дозрівання банану, які можуть прийняти більше 120 000 ящиків одночасно. Крім банану, компанія імпортує весь асортимент фруктів і овочів з країн Європи та світу.

Загальний обсяг імпортованої продукції становить більше 100 000 тон на рік, а саме: банан – 45 000 тон, апельсин – 15 000 тон, лимон – 10 000 тон, мандарин – 9000 тон, грейпфрут – 2000 тон, ківі – 3000 тон, виноград – 5000 тон, персик і нектарин – 3000 тон, хурма – 1000 тон, яблуко – 6000 тон, ананас – 1000 тон.


НАШІ МОЖЛИВОСТІ

Діяльність компанії “Тропік” орієнтована на забезпечення фруктами та овочами широкого спектру споживачів – від мереж супермаркетів до невеликих магазинів, від гуртових клієнтів до приватних підприємців.

Для здійснення оперативної та якісної доставки продукції споживачеві, було створено відділ доставки з власним автопарком, який на сьогоднішній день налічує більше 70 фірмових машин з вантажопідйомністю від 1,5 до 20 тон.


НАШІ ЦІЛІ

Головне завдання ТОВ “Тропік” – це увага до вимог і бажань клієнта. Для нас важливо продовжувати співпрацю з постійними клієнтами та привернути увагу наших майбутніх клієнтів комплексним підходом, відмінною якістю і широким асортиментом продукції.

Наш девіз – “З першого знайомства до постійної співпраці!”